Beheerdersgroep dorpskern

Mocht u een BPA willen oprichten of een bestaande BPA willen aanmelden bij Veilig Horst aan de Maas dan kan dit door een email te sturen naar het email adressen dat behoord bij uw dorpskern.

 

De gemeente Horst aan de Maas ondersteunt door per dorp een aantal borden beschikbaar te stellen. hiervoor zijn Richtlijnen WhatsAppbuurtpreventie borden opgesteld.

America
Veiligamerica@gmail.com

Broekhuizen
veilighorstaandemaas@gmail.com

Broekhuizenvorst
veilighorstaandemaas@gmail.com

Evertsoord
veilighorstaandemaas@gmail.com

Griendtsveen
veilighorstaandemaas@gmail.com

Grubbenvorst
Veiliggrubbenvorst@gmail.com

Hegelsom
veilighegelsom@gmail.com

Horst
Veilighorst@gmail.com

Kronenberg
Wabpkronenberg@gmail.com

Lottum
Veiliglottum@gmail.com

Meerlo
veilighorstaandemaas@gmail.com

Melderslo
buurtpreventie.melderslo@gmail.com

Meterik
veilighorstaandemaas@gmail.com

Sevenum
Veiligsevenum@gmail.com

Swolgen
veilighorstaandemaas@gmail.com

Tienray
veiligtienray@gmail.com

 

Staat jouw dorpskern hierboven maar is die niet vetgedrukt en heeft die nog geen dorpskern email adres? Wil je Veilig Horst aan de Maas misschien helpen binnen jouw dorpskern of heb je vragen? Stuur ons dan een e-mail via veilighorstaandemaas@gmail.com

Advertenties